Szent Bernát Idősek Otthona

2020. október 25. Vasárnap, ma Blanka, Bianka napja van

2020. október havi foglalkozási terv

Október 1. Csütörtök: Idősek világnapja (Műsor: 9:30, 10:00, 10:30, 11:00)
Október 2. Péntek: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Agytorna (11:00)


Október 4. Vasárnap: Katekézis (A Hit – Az Isteni Igazság ismerete; Atanáz atyával Szentmise után)
 
Október 5. Hétfő: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30)
Október 6. Kedd: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Szentmise (9:30)
Október 7. Szerda: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Agytorna (11:00)
Október 8. Csütörtök: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Bingó (10:00-11:00)
Október 9. Péntek: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Dalkör (10:00-11:00), Zeneterápia (11:00-11:30)
 
Október 11. Vasárnap: Katekézis (Az Erkölcs – Az Isteni Parancsok megtartása; Atanáz atyával Szentmise után)
 
Október 12. Hétfő: Alkotóműhely (8:30-11:30), Séta az Arborétumban (10:00-11:30)
Október 13. Kedd: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Dalkör (10:00-11:00)
Október 14. Szerda: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Agytorna (11:00-11:45), Fejtörő játék (10:00-11:00)
Október 15. Csütörtök: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Érzékszerveink fejlesztése - tapintás (10:00-11:00)
Október 16. Péntek: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Bingó (10:00-11:00), Zeneterápia (11:00-11:30)
 
Október 18. Vasárnap: Katekézis (Az Ünneplés – A Szentségek kegyelmi tápláléka; Atanáz atyával Szentmise után)
 
Október 19. Hétfő: Alkotóműhely (8:30-11:30), Séta az Arborétumban (10:00-11:30)
Október 20. Kedd: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Dalkör (10:00-11:00)
 
Október 21. Szerda: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Agytorna (11:00-11:45), Bingó (10:00-11:00)
Október 22. Csütörtök: Ünnepi műsor (9:30, 10:00, 10:30, 11:00)
Október 23. Péntek: Az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapja, Munkaszüneti nap
 
Október 25. Vasárnap: Katekézis (Az Imádság – A jámborság és a tanúságtétel; Atanáz atyával Szentmise után)
 
Október 26. Hétfő: Alkotóműhely (8:30-11:30), Séta az Arborétumban (10:00-11:30)
Október 27. Kedd: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Dalkör (10:00-11:00), Ünnepeltjeink köszöntése (14:00)
Október 28. Szerda: Alkotóműhely (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Agytorna (11:00-11:45), Fejtörő játék (10:00-11:00)
Október 29. Csütörtök: Alkotóműhely és szalvétahajtogatás (8:30-11:30), Torna (9:30, 10:00, 10:30), Érzékszerveink fejlesztése - szaglás (10:00-11:00)
Október 30. Péntek: Megemlékezés elhunyt szeretteinkről (közös gyertyagyújtás)
 
A programváltozás jogát fenntartjuk!
2020.10.13